Z myślą o współczesnej usłudze prawnej – dostosowanej do potrzeb, rzeczywistości i oczekiwań naszego pokolenia w branży kreatywnej – stworzyliśmy So in law. Nieszablonową usługę prawną tak prostą, jak tylko pozwala na to prawo, przystępnie podaną, na bieżąco rozwiązującą najbardziej zwariowane problemy swoich klientów.

Znając charakter branży kreatywnej – nieszablonowej, szalonej i zawsze goniącej deadline – pomagamy szybko znaleźć najlepsze rozwiązania, dbając o każdy aspekt prowadzonych projektów.

Profesjonalizm bez garsonki, aktówki i sztywnej gadki.


we

Weronika Bednarska

Jestem prawnikiem, studentem III roku studiów doktoranckich w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej w Uniwersytecie Jagiellońskim. Prace doktorską, pod czujnym okiem prof. Ewy Nowińskiej, piszę z praw autorskich i dóbr osobistych w mediach społecznościowych.

Specjalizuję się w prawie autorskim, ochronie danych osobowych i prawie nowych mediów. Doświadczenie w procedurach ochrony danych osobowych i prawie e-commerce zdobyłam wraz z kolejnymi wdrożeniami u swoich klientów z branży kreatywnej.

Usługi prawne świadczę w języku polskim, hiszpańskim i angielskim.

t: 509 328 828
@: kontakt.soinlaw@gmail.com


ma

Maryla Bywalec

Jestem aplikantką adwokacką oraz absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Swoją wiedzę z zakresu prawa autorskiego i szeroko pojętego prawa w przemyśle rozrywkowym zdobywałam będąc aktywnym członkiem Koła Naukowego Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Śląskiego. Brałam udział w konferencjach naukowych, warsztatach oraz autorskim projekcie LawArtMorePlease, dzięki któremu wiedza z zakresu prawa autorskiego trafiała do osób z branży kreatywnej. Specjalizuję się w prawie autorskim, a także prawie cywilnym.

Jestem członkiem zespołu prawnego w Kancelarii Adwokackiej Pirożek&Pirożek, gdzie swoje wiedzę, doświadczenie i umiejętności wykorzystuję w codziennej pracy u boku najlepszych prawników.

Czas wolny spędzam kreatywnie – przy pianinie i mikrofonie.

Usługi prawne świadczę w języku polskim, niemieckim i angielskim.

@: kontakt.soinlaw@gmail.com

Reklamy